Edukatívne hračky - prečo si ich vybrať?

Edukatívne hračky - prečo si ich vybrať?

Každé detstvo by malo byť plné zábavy, hier ale aj spoznávania, zvedavosti a tiež učenia. A najlepšie je, keď sa toto všetko spojí do jedného. Veď aj hry a hračky plné zábavy, môžu byť na druhej strane náučné.

Ak chcete, aby malo vaše dieťa podnetné detstvo, prispôsobte tomu aj jeho hračky, tie by malo byť edukatívne.

Viete aké sú to edukatívne hračky?

Zrejme vám to nikdy nenapadlo, ale s takýmto hračkami sme sa hrali už aj my a vedeli sme pri nich stráviť dlhé hodiny. Kocky z ktorých sme skladali obrázky, drevené tvary, ktoré sme vkladali do pripravených otvorov, ale aj také puzzle.


Prečo práve drevené hračky?

Prečo práve drevené hračky?

Pretože nie sú hračky ako hračky. Aj hračky pre deti kráčajú ruka v ruke s najnovšími technológiami a najnovšími vychytávkami. Avšak jedna vec je istá,  to čo sme v detstve aj my milovali, boli práve drevené hračky. Tie proste nikdy nevyjdú z módy, pretože sú nadčasové, ekologické, dedičné a na pohľad jednoducho krásne. Ale ak potrebujete viac dôvodov na výber drevených hračiek, tak čítajte ďalej.

Kvalita a trvanlivosť

Sú oveľa trvanlivejšie ako plastové hračky.  Majú dlhú životnosť a preto majú prívlastok aj dedičné. To že sa dedia i niekoľko generácií je výsledkom ich kvality a trvanlivosti.

Prečo práve my?

Vyberáme pre vás to najlepšie z najlepšieho. Chceme byť odlišní a stále pre vás zaujímaví. 

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 59 EUR máš od nás dopravu ZDARMA. 

© 2020 - 2022 mimillu s. r. o., Mapa stránky