Neohodnotené

Boobo Toys edukačná drevená kocka - mini

Drevená kocka Lotyšského výrobcu BooBoToys patrí medzi jednu z najlepších vývojových hračiek pre deti a batoľatá. Kombinuje veľa rôznych aktivít, ktoré pomáhajú rozvíjať jemnú motoriku.
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Skladom (2 ks)
Kód: BO-CUBE-MINI
Značka: Boobo Toys
€44,90
Kategória: HRAČKY
Hmotnosť: 0.7 kg
Materiál: Drevo
Pohlavie: dievča, chlapec
Vek: 6m +

Rozvoj

Pomáha rozvíjať najdôležitejšie zručnosti detí – jemnú motoriku, ktorá ovplyvňuje nervový systém, zrak, pozornosť, pamäť a vnímanie. Učí rozlišovať medzi farbami, tvarmi a zvieratkami. Podporuje zručnosť pri používaní každodenných predmetov, ako sú zámky, dvere, zásuvky a spínače. Rozvíja zrakovo-motorickú koordináciu, predstavivosť, vytrvalosť a základy matematiky.

 

Komponenty

Celá kocka BooBo je vyrobená z prírodnych, EKO komponentov a je 100% bezpečná pre deti. Používa netoxickú UV farbu, ktorá je v súlade s predpismi EÚ o bezpečnosti hračiek DIN EN 71-3, čo znamená, že vaše dieťa môže farbu dokonca aj oblíznuť. Kvalita BooBo je dielom rodinnej firmy z Lotyšska, ktorá ručne vyrába drevené hračky a zaručuje najvyššiu kvalitu v súlade so všetkými normami EÚ. Produkt je pripravený na použitie, nevyžaduje sa nijaká zložitá montáž – je vyrobený tak, aby priniesol zábavu hneď po vybalení z krabice.

 

Dizajn

Na BooBoToys kocke je premyslený každý jeden detail. Po technickej stránke je hračka vyrobená na budovanie zručností detí, zlepšovanie jemnej motoriky a pritom je zaručená ich absolútna bezpečnosť.

 

Technické parametre:

Rozmer: 10 x 10 x 11 cm

Hmotnosť: čakáme na info z výroby

Materiál: prírodné ECO komponenty – drevo

Farba: netoxická UV potlač, podľa normy DIN EU 71-3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: