Canpol babies Elektrická odsávačka materského mlieka EasyStart

Neohodnotené

Elektrická odsávačka EasyStart

€54
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Kód: 2
Canpol babies Elektrická odsávačka materského mlieka EasyStart
Neohodnotené

Podrobný popis

Elektrická odsávačka EasyStart účinne podporuje a reguluje laktáciu v prípade stagnácie mlieka a plnosti prsníkov. Je ekonomická, perfektná na začiatku laktácie a na odsávanie prebytočného mlieka, aj pre mamičky, ktoré mlieko odsáva iba občas. Odsávačku EasyStart odporúča 91 % pôrodných asistentiek.*

Odsávačka EasyStart má 3 prevádzkové režimy založené na prirodzenom dvojfázovom rytme sania dieťaťa. V prvej fáze stimuluje, zaisťuje rýchlejší tok mlieka, a potom prechádza do pomalšieho a hlbšieho režimu odsávania mlieka. Tretí režim je možné použiť na konci odsávania, aby pomohol vyprázdniť prsia a podporil laktáciu. V každom prevádzkovom režime je možné zvoliť jednu z troch úrovní sacieho výkonu, čo umožňuje prispôsobiť výkon potrebám každej ženy a odsávanie mlieka je pohodlnejšie.

Elektrická odsávačka materského mlieka EasyStart je tichá - cca. 51-56 decibelov**, čo umožňuje odsávanie mlieka aj v noci bez obáv z prebudenia dieťaťa. Odsávačka materského mlieka EasyStart je napájaná zo siete aj z batérie, takže si ju môžete vziať kamkoľvek a používať bezdrôtovo.

Lievik s mäkkou, profilovanou masážnou vložkou z jemného silikónu nedráždi citlivé bradavky a zvyšuje komfort pri odsávaní mlieka.

Odsávačka materského mlieka je vyrobená z malého počtu súčastí, čo uľahčuje čistenie a montáž. Všetky časti sú bez škodlivého BPA (bisfenol A), vďaka čomu je úplne zdravotne nezávadná a vhodná na priamy styk s potravinami vrátane materského mlieka.

Odsávačka materského mlieka EasyStart je kompatibilná so všetkými fľašami z ponuky Canpol babies, vďaka čomu môžete prispôsobiť kapacitu fľaše veku a potrebám dieťaťa.

Ponuka Canpol babies obsahuje výmenný lievik o veľkosti 27 mm. Správna veľkosť lievika má zásadný význam pre pohodlie a účinnosť odsávania mlieka. Lievik odsávačky materského mlieka s elastickým lemom je ideálny pre mamičky s väčšími bradavkami.

*Podľa výsledkov prieskumu vykonaného v skupine 301 pôrodných asistentiek v roku 2018.

***Ukážka hlučnosti: 40-45 dB chladnička, 58 dB mikrovlnná rúra, 60 dB umývačka.

Elektrická odsávačka materského mlieka EasyStart sa hodí pre všetky širokohrdlé antikolikové a štandardné fľaše Canpol babies vďaka priloženému adaptéru.

Sada obsahuje: silikónovú masážnu vložku, telo odsávačky materského mlieka, silikónový spätný ventil, fľašu, kryt lievika, silikónovú hadičku, spojky hadičky, pumpu s ovládacím panelom, adaptér na fľašu a napájací zdroj.

 

Ekonomická – ideálna pre mamičky, ktoré príležitostne odsajú materské mlieko.

 

Účinne podporuje a reguluje laktáciu pri stagnácii mlieka a plnosti prsníkov.

 

Odporúča 91 % pôrodných asistentiek.*

 

3 prevádzkové režimy – založené na prirodzenom dvojfázovom rytme sania dieťaťa.

Diskrétne – tichý chod odsávačky zaisťuje pohodlie pri nočnom odsávaní mlieka.

 

Široký rozsah nastavenia sacieho výkonu umožňuje prispôsobiť ho individuálnym potrebám mamičky.

Profilovaný silikónový lievik – zvyšuje komfort pri odsávaní mlieka.

 

2 typy napájania – batériové a sieťové.

 

Kompatibilný so všetkými detskými fľašami Canpol babies.

Vyrobené z bezpečného materiálu bez bisfenolu A.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: