Darčeková sada pre bábätko: hryzadlá a presýpacia hrkálka s guličkami (Baby white)

Neohodnotené

Krásne balená darčeková sada pre bábätko obsahuje hryzadlá BabyCrabi a BabyGreeni a presýpaciu hrkálku BabyPlui.

Položka bola vypredaná…
€31,50
Dostupnosť: Vypredané
Kód: DJ06138
Darčeková sada pre bábätko: hryzadlá a presýpacia hrkálka s guličkami (Baby white)
Neohodnotené

Podrobný popis

BabyCrabi je mäkké silikónové hryzadlo v tvare kraba na okrúhlom drevenom držadle. Klepietka kraba masírujú aj zadnú časť ďasien. Hryzadlo má dostatočne veľký priemer a dá sa držať obojručne.
BabyGreeni je silikónové hryzadlo v tvare listu. Vďaka otvorom sa dobre drží. Ohybný materiál sa vracia do pôvodného tvaru. Korálkou z nefarbeného dreva sa dá točiť.
BabyPlui je priehľadná presýpacia hrkálka na princípe dažďovej palice. Keď bábätko trasie a otáča hrkálkou, malé plastové guľôčky sa presýpajú cez prekážky vo vnútri hrkálky. Hrkálka sa dobre drží a dá sa aj kotúľať, váľať. Stimuluje sluch bábätka.
Darčeková sada s dvoma hryzadlami a presýpacou hrkálkou patrí do kolekcie Baby white. Je to svetlá kolekcia rozvíjajúcich hračiek pre bábätká a batoľatá. Tieto hračky sú koncipované ako milé, harmonické a jedinečné produkty. Kombinujú drevo, estetické ilustrácie, jemné farby a doplnkové materiály ako silikón či priehľadný plast. Príznačný je obalový dizajn inšpirovaný vzormi baliaceho papiera. Kolekciu navrhuje Christophe Gilet, jeden z top dizajnérov drevených hračiek. Pre Djeco je dlhoročná spolupráca s ním veľkou cťou!

 

Obsah: 2 hryzadlá (silikón, drevo), 1 presýpacia hrkálka (drevo, priehľadný plast) s guľôčkami (plast)
Odporúčaný vek: 3+ mesiacov
Rozmery balenia: 30 x 14 x 5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: pre najmenších
Pohlavie: dievča chlapec
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty