Neohodnotené

Hryzátko hríb Manolo

Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare hríba, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
Môžeme doručiť do:
7.2.2023
Skladom (1 ks)
Kód: L-M MUSHROOM-UNIT
Značka: Oli&Carol
€16,90
Kategória: hryzadlá, hrkálky
Hmotnosť: 0.25 kg
Vek: 0m +
Pohlavie: dievča, chlapec

Žiadne otvory = Žiadne baktérie a plesne = Jedinečná, štýlová a bezpečná hračka.

Veľkosť: 7,2 x 6,5 x 2,8 cm

Vyrobené zo 100% prírodného kaučuku zo stromov Hevea, ručne farbené rastlinnými prírodnými potravinárskymi farbivami, biologicky rozložiteľné, trvalo udržateľné a priateľské k životnému prostrediu. Netoxické, bez obsahu PVC, BPA, ftalátov a dusičnanov, antibakteriálne a hygienické – hračky nemajú žiadne otvory, čím je vylúčená prítomnosť baktérií a plesní vo vnútri hračiek, sú flexibilné a jemné, ľahko uchopiteľné, stlačiteľné a bezpečné na hryzenie (upokojenie ďasien pri raste zúbkov), vhodné ako hryzátko, hračka do vody, senzorická hračka na rozvoj zmyslového vnímania aj ako dekoratívny predmet. Stimulujú detské zmysly a upokojujú ďasná pri prerezávaní zúbkov.

Navrhnuté v Barcelone, vyrobené v Maroku, dokončované ručne, s dôrazom na detail. Vzhľadom na použitie prírodného kaučuku sa môžu objaviť drobné odchýlky vo farbe a tvaroch.

Čistenie a starostlivosť: Na čistenie použite mydlovú vodu a vlhkú tkaninu. Uchovávajte na suchom mieste, po použití vo vode hračku vysušte. Nenechávajte hračku dlho na priamom slnečnom alebo silnom umelom svetle, farby môžu vyblednúť.

Naše hračky sú 100% prírodné, drobné odchýlky v tvare a farbe sú normálne. Nesterilizovať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: