Drevené hračky od značky Tender Leaf Toys navrhujú poprední dizajnéri vo Veľkej Británii a v spolupráci so špičkovými remeselníkmi prinášajú deťom nádherné hračky, plné emócií a energie. Skúsený tím s vyše 25-ročnými skúsenosťami patrí medzi lídrov na trhu a kladie dôraz na precízne spracovanie detailov a vysokú funkčnosť. Premyslené a pútavé hračky sa vyznačujú osobitým čarom s hlbokou myšlienkou, deti s nimi neustále objavujú nové herné variácie a kombinácie, takže sa s nimi vydržia hrať dlhé roky a rozvíjajú si aj estetické cítenie. Hračky Tender Leaf oslovia nielen deti, ale nadchnú aj ich rodičov a starých rodičov. 

Prémiové produkty Tender Leaf Toysvďaka použitým materiálom časom nestrácajú svoju hodnotu, naopak, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Nádherné sýte farby oslovia rovnako chlapcov aj dievčatá, budú sa hrať v pokojnej atmosfére, plnej radosti a pohody. Každá z hračiek Tender Leaf v sebe nesie posolstvo britských tradícií, osobitej originality, pričom hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť, pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v klasickom anglickom štýle.

Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

 

Prečo práve my?

Vyberáme pre vás to najlepšie z najlepšieho. Chceme byť odlišní a stále pre vás zaujímaví. 

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 59 EUR máš od nás dopravu ZDARMA. 

© 2020 - 2022 mimillu s. r. o., Mapa stránky