Neohodnotené

Magnetická stavebnica Connetix Pastel Mega pack - 202ks

Preskúmajte dúhu pastelových zážitkov a popustite uzdu svojej fantázie s naším 202-dielnym pastelovým mega balením!

Môžeme doručiť do:
7.2.2023
Skladom (1 ks)
Kód: CONPMP-202
Značka: Connetix
€227,99
Kategória: magnetické hračky
Pohlavie: dievča chlapec

Tento balík, ktorý obsahuje všetky naše štandardné tvary dlaždíc v 8 jedinečných zemitých pastelových farbách PLUS dva podstavce na auto, je dokonalou možnosťou, ako naštartovať alebo rozšíriť vašu zbierku magnetických dlaždíc. Rozšírte škálu farieb, ktoré deti poznajú, o naše odtiene ruže, bobúľ, broskyne, mäty, smaragdu, citrónu, fialky a zafíru.

Náš Pastel Mega Pack, ktorý poskytuje nekonečné možnosti kreativity a učenia sa prostredníctvom HRANIA, je perfektnou voľbou pre súrodencov, rodinu a/alebo priateľov, aby si spoločne užili vytváranie výtvorov MEGA Connetix!

Sledujte, ako ožívajú nápady a dizajny, keď deti stavajú pastelové farebné výtvory, ako sú hrady a koče, neuveriteľne vysoké steny a veže, hrady a domy, zvieratá, mandaly – možnosti sú s týmto balíčkom skutočne obmedzené len vašou fantáziou!

Ako kvalitná hračka s otvoreným koncom Connetix porastie S vaším dieťaťom, keď sa bude učiť a jeho hra bude zložitejšia. Rozšírte svoju zbierku a posuňte zábavu pri hraní s magnetickými dlaždicami na vyššiu úroveň.

 

Stavebnica má zosilené magnety, ktoré zabraňujú zbytočným pádom pri stavaní.

Obsahuje: 202 ks rôznych tvarov v rôznych farbách.

Rozmery balenia47.1 × 31.9 × 9 cm

Dieliky sú vyrobené z bezpečného netoxického plastu ABS a bez BPA.

Vek: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: