Môj brazílsky náramok

Neohodnotené

Sada na výrobu šperkov v peknom darčekovom balení.

€10,90
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Kód: LC210005-1
Môj brazílsky náramok
Neohodnotené

Podrobný popis

Brazílsky náramok má tri časti. Sada obsahuje korálky, prívesky, nitky na pletenie, guľôčkovú retiazku so zapínaním. DIY sady na tvorbu bižutérie  podporujú kreativitu, formujú koordináciu oko-ruka, zlepšujú manuálnu zručnosť, stimulujú predstavivosť a učia sústredeniu.

Odporúčaný vek: 7+

 

Auzou je veľmi dobre etablované francúzske vydavateľstvo, prevažne detských kníh, ktoré je na trhu od roku 1973. Posledné roky výrazne rozšírili svoje aktivity a začali navrhovať úspešné, kreatívne a hravé hračky s nezameniteľným francúzskym dizajnom. 

Ich produkty sú určené pre deti od 3 do 8 rokov a zaručujú veľa hodbotnej zábavy pre vaše deti. Nájdete medzi nimi opakovane použiteľné vodné omaľovánky, nálepky, tetovačky, vyškrabovačky, puzzle, drevené hračky, hry alebo rôzne druhy kreatívnych setov na výrobu jedinečných šperkov.

Všetky produkty sú cielené na rozvoj detskej predstavivosti, kreativity, estetického cítenia či podporenie slovnej zásoby a manuánych zručností. Vznikajú v spolupráci so špecialistami, ktorí sa o deti denne starajú a majú o nich rozsiahle znalosti. Patria sem logopédi, učitelia a detskí psychiatri. Na jednotlivých umeleckých kolekciách sa podieľajú obľúbení ilustrátori a dizajnéri detských hračiek takže sú aj na pohľad naozaj pútavé.

Produkty sú vysoko kvalitné a detailne spracované. Výberom tejto značky si môžete byť istí, že sú vyrobené z bezpečných materiálov a nepredstavujú hrozbu pre vaše deti. Každý produkt je podrobený prísnym analýzam a laboratórnym testom.

Prístup značky Auzou k životnému prostrediu je podobný. Všetky materiály sú získavané iba od dodávateľov s certifikátom FSC.

Dodatočné parametre

Kategória: kreatívne a tvorivé sady
Vek: 7 +
Pohlavie: dievča

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

DJ07971 B RVB
€15,95
Skladom (1 ks)
DJ07971
DJ07972 B RVB
€15,95
Skladom (1 ks)
DJ07972