Boobo Toys edukačná drevená kocka - mini

39 bodov do vernostného systému

Kód produktu: BO-CUBE-MINI

Drevená kocka Lotyšského výrobcu BooBoToys patrí medzi jednu z najlepších vývojových hračiek pre deti a batoľatá. Kombinuje veľa rôznych aktivít, ktoré pomáhajú rozvíjať jemnú motoriku. viac

Boobo Toys

Výrobca: Boobo Toys

39,90 € s DPH
5 - 7 DNÍ
ks

Rozvoj

Pomáha rozvíjať najdôležitejšie zručnosti detí – jemnú motoriku, ktorá ovplyvňuje nervový systém, zrak, pozornosť, pamäť a vnímanie. Učí rozlišovať medzi farbami, tvarmi a zvieratkami. Podporuje zručnosť pri používaní každodenných predmetov, ako sú zámky, dvere, zásuvky a spínače. Rozvíja zrakovo-motorickú koordináciu, predstavivosť, vytrvalosť a základy matematiky.

Komponenty

Celá kocka BooBo je vyrobená z prírodnych, EKO komponentov a je 100% bezpečná pre deti. Používa netoxickú UV farbu, ktorá je v súlade s predpismi EÚ o bezpečnosti hračiek DIN EN 71-3, čo znamená, že vaše dieťa môže farbu dokonca aj oblíznuť.

Kvalita

BooBo je dielom rodinnej firmy z Lotyšska, ktorá ručne vyrába drevené hračky a zaručuje najvyššiu kvalitu v súlade so všetkými normami EÚ. Produkt je pripravený na použitie, nevyžaduje sa nijaká zložitá montáž – je vyrobený tak, aby priniesol zábavu hneď po vybalení z krabice.

Dizajn

Na BooBoToys kocke je premyslený každý jeden detail. Po technickej stránke je hračka vyrobená na budovanie zručností detí, zlepšovanie jemnej motoriky a pritom je zaručená ich absolútna bezpečnosť.

Technické parametre:

  • Rozmer: 10 x 10 x 11 cm
  • Hmotnosť: čakáme na info z výroby
  • Materiál: prírodné ECO komponenty – drevo
  • Farba: netoxická UV potlač, podľa normy DIN EU 71-3
Vek 6m +
Pohlavie chlapec, dievča
Materiál Drevo

Prečo práve my?

Vyberáme pre vás to najlepšie z najlepšieho. Chceme byť odlišní a stále pre vás zaujímaví. 

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 59 EUR máš od nás dopravu ZDARMA. 

© 2020 - 2021 mimillu s. r. o., Mapa stránky