Tvorenie s plastelínou: Moje chrobáčiky

Neohodnotené

Prvá kreatívna sada s plastelínou pre drobcov. Dieťa vtlačí plastelínu do otvorov na spodnej strane formičiek a chrobáčikom vyrastú nôžky. Aké prekvapenie a zábava! Aktivita sa dá opakovať donekonečna, stačí vybrať plastelínu z otvorov. Mäkkučká plastelína je ideálna pre deti od 18 mesiacov.

€15,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Kód: DJ09033
Tvorenie s plastelínou: Moje chrobáčiky
Neohodnotené

Podrobný popis

Čo dokáže plastelína! Prvá kreatívna sada s plastelínou pre drobcov obsahuje okrem kelímka mäkkučkej plastelíny aj 2 formičky chrobáčikov. Dieťa vtlačí plastelínu do otvorov na spodnej strane formičiek a zboku vyrastú chrobáčikom plastelínové nôžky. Aké prekvapenie a zábava! Aktivita sa dá opakovať donekonečna, stačí vybrať plastelínu z otvorov. Mäkkučká plastelína a hrubé formičky sú vhodné pre rúčky batoliat. Modelovanie z plastelíny účinne podporuje rozvoj jemnej motoriky.
Plastelína nezanecháva farebné škvrny. Pozor, vysychá na vzduchu! Preto ju po ukončení činnosti odložte do kelímka a zatvorte, aby zostala vláčna. Výhody vysychania na vzduchu: ak sa plastelína dostane niekam, kde nemá byť, vyschnutú ju ľahko odstránite. Ak sa vám podarí výtvor, ktorý si chcete ponechať, môžete ho nechať vyschnúť, aby stvrdol.
S kreatívnymi sadami na tvorenie s plastelínou sa dieťa oboznámi s novým, hravým využitím plastelíny.

Obsah: 2 formy z dreva a plastu - chrobáčiky, 1 kelímok plastelíny (140 g), obrázkový návod
Odporúčaný vek: 18m+
Rozmery balenia: 23 x 10 x 7 cm

Dodatočné parametre

Kategória: kreatívne a tvorivé sady
Vek: 18m +
Pohlavie: dievča, chlapec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Djeco Plastelína pre najmenších s nástrojmi
€28,60
Skladom (1 ks)
DJ09755