Milí kamaráti, hlavne tí, ktorí sa k nám s radosťou vraciate :)

ceníme si vašu opätovnú návštevu a ďakujeme vám za dôveru. Pre nás je to také malé - veľké znamenie, že to čo robíme, robíme s láskou pre vás a je to správne. Preto sme sa rozhodli, že vás za vaše návštevy u nás budeme odmeňovať. Vymysleli sme niečo, čo vás snáď poteší a zároveň aj ušetrí nejaké korunky. Predstavujeme vám náš vernostný program, ktorý vás odteraz bude sprevádzať všetkými veselými nákupmi u nás v mimillu. Čo je vernostný program v mimillu a ako funguje?

Tak rýchle a tak jednoduché. Zaregistruj sa u nás a začni zbierať bodíky za svoje nákupy. Následne si stačí spraviť svoj prvý nákup a automaticky sa vám pripíšu na váš účet bodíky. Každé jedno euro z vášho nákupu má hodnotu 1 bodíka. Bodíky si môžete zbierať na svojom účte a minúť raz za rok, prípadne ich môžete využiť pri každom ďalšom nákupe, to je už len na vás :) Platnosť bodíkov je 1 rok (od prvého pripísania bodíkov).

1 bodík - 0,03 centov


Keď nakúpite napríklad tovar v hodnote 40 EUR - pripíše sa vám na účet 40 bodíkov. To zn. že pri ďalšom nákupe si viete uplatniť, odrátať z nákupu (40 x 0,03) - 1,20 EUR. 

Ďakujeme za každý jeden váš nákup :)

 

Prečo práve my?

Vyberáme pre vás to najlepšie z najlepšieho. Chceme byť odlišní a stále pre vás zaujímaví. 

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 59 EUR máš od nás dopravu ZDARMA. 

© 2020 - 2021 mimillu s. r. o., Mapa stránky