Magnetická stavebnica - Connetix creative - 100 ks

225 hodnotení

Magnetická stavebnica, ktorá prináša hodiny neobmedzenej zábavy. 

Ak ju ešte nemáš, tak neváhaj! Je naozaj perfektná!

Položka bola vypredaná…
€109,99
Dostupnosť: Vypredané
Kód: CON100
Magnetická stavebnica - Connetix creative - 100 ks
225 hodnotení

Podrobný popis

Magnetická stavebnica Connetix Creative je perfektnou voľbou pre deti a dospelých, ktorí majú radi tvorivé hry. Sada obsahuje 100 magnetických dielov, ktoré sa ľahko spájajú a tvoria nekonečné množstvo rôznych tvarov a vzorov.

Jednou z najväčších výhod tejto stavebnice je jej univerzálnosť. Diely sa jednoducho skladajú a umožňujú tvorbu komplexných konštrukcií a modelov. Deti môžu vytvárať budovy, autá, zvieratá, rôzne geometrické tvary a ďalšie, len ich fantázia je ich hranicou. Tvorba a riešenie problémov prostredníctvom stavebnice Connetix Creative je ideálnym spôsobom, ako rozvíjať kreativitu, logické myslenie a motoriku u detí.

Okrem svojej univerzálnosti a zábavnosti je magnetická stavebnica Connetix Creative tiež vynikajúcou pomôckou pre výučbu. Diely sú farebne odlíšené a majú rôzne tvary, čo deťom umožňuje učiť sa o farbách, geometrických tvaroch, počítaní a vzoroch. Stavebnica je tiež užitočná pri výučbe fyziky, keďže deti sa môžu učiť o magnetizme a sile gravitácie.

Diely sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, ktorý zabezpečuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu. Magnetické spojenie dielov je silné a spoľahlivé, čo zaručuje, že konštrukcie zostanú stabilné aj pri manipulácií s nimi. Okrem toho sú diely ľahké a prenosné, takže ich môžete vziať so sebou kamkoľvek chcete.

Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam a nekonečným možnostiam tvorby je magnetická stavebnica Connetix Creative ideálnym spôsobom, ako zábavne tráviť voľný čas a zároveň rozvíjať kreativitu, logické myslenie a motoriku u detí.

Dieliky sú vyrobené z bezpečného netoxického plastu ABS a bez BPA.

Balenie obsahuje: 100 ks rôznych tvarov v rôznych farbách.

  • 6 x veľké štvorce 
  • 36 x malé štvorce
  • 12 x rovnostranné trojuholníky
  • 12 x pravouhlý trojuholník
  • 12 x rovnoramenné trojuholníky
  •  6 x štvorcové okná
  •  6 x duté štvorcové diely (rámy)
  •  4 x obdĺžniky
  •  6 x štvorcové brány
  • 1x brožúra 

Rozmery balenia31 × 20 × 9 cm

Odporúčaný vek: 3+

Dodatočné parametre

Kategória: magnetické hračky
Hmotnosť: 3.36 kg
Vek: 3 +
Pohlavie: dievča, chlapec
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty