Magnetická stavebnica Connetix Transport pack - 50 ks

54 hodnotení

Pripravte sa na skvelú zábavu s vozidlami!

Tento balík je navrhnutý pre nadšencov vozidiel. Obsahuje jednu obrátiteľnú šedú prepravnú základňu, dve základne so skutočnými gumenými kolesami a množstvo tvarov magnetických dlaždíc, ktoré pomáhajú pri stavaní a vytváraní nekonečných dizajnov vozidiel.

€69
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Kód: CONTR50
Magnetická stavebnica Connetix Transport pack - 50 ks
54 hodnotení

Podrobný popis

Magnetická stavebnica Connetix Transport Pack je jedinečný produkt, ktorý zaujme nielen deti, ale aj dospelých. Svojim moderným dizajnom a inovačnou technológiou je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú tráviť kreatívny čas so svojími blízkymi.

V balení sa nachádza 50 kusov magnetických dielikov v rôznych tvaroch a farbách, ktoré umožňujú vytvárať rôzne tvary a stavby. Tieto dieliky sú vyrobené z kvalitného a bezpečného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a trvanlivosť. Ich magnetické vlastnosti umožňujú jednoduché spojenie a vytváranie štruktúr s rôznymi tvarmi a rozmermi.

S magnetickou stavebnicou Connetix Transport Pack môžu deti vytvárať autá, lietadlá, loďky, vlaky a ďalšie dopravné prostriedky. Okrem toho môžu tvoriť aj rôzne budovy, mosty a iné architektonické výtvory. Pre deti, ktoré sa ešte učia čítať a písať, je táto stavebnica ideálnou pomôckou na rozvíjanie jemnej motoriky a predstavivosti.

Táto magnetická stavebnica je navyše aj veľmi pohodlná a prenosná. Jej kompaktné rozmery umožňujú, aby ju deti mohli nosiť so sebou kdekoľvek idú. To znamená, že si môžu vytvárať rôzne stavby aj na cestách, pri návšteve u babičky a dedka alebo na dovolenke.

Celkovo je magnetická stavebnica Connetix Transport Pack výborným spôsobom, ako rozvíjať kreativitu, predstavivosť a jemnú motoriku detí. Je to skvelý darček pre deti, ktoré majú radi stavanie a vytváranie rôznych štruktúr, ale aj pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje motorické schopnosti a relaxovať po náročnom dni. Ak hľadáte niečo, čo vás bude baviť a zároveň rozvíjať vaše schopnosti, magnetická stavebnica Connetix Transport Pack je tou správnou voľbou.

Doplňte svoj Transport Pack akýmkoľvek balíčkom z radu Connetix a posuňte svoje výtvory vozidiel na vyššiu úroveň.

Balenie obsahuje: 50 ks rôznych tvarov v rôznych farbách. 

  • 1 x extra veľký podvozok
  • 2 x menšie priehľadné podvozky
  • 4 x malé štvorce
  • 3 x rovnostranné trojuholníky
  • 3 x pravouhlý trojuholník
  • 2 x rovnoramenné trojuholníky
  • 2 x štvorcové okná
  • 15 x duté štvorcové diely (rámy)
  • 18 x obdĺžniky
  • 1x brožúra 

Rozmery balenia31 × 20 × 9 cm

Dieliky sú vyrobené z bezpečného netoxického plastu ABS a bez BPA.

Odporúčaný vek: 3+

 

Dodatočné parametre

Kategória: magnetické hračky
Hmotnosť: 3 kg
Vek: 3 +
Pohlavie: dievča, chlapec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty