Magnetická stavebnica Connetix Pastel Square - 40 ks

7 hodnotení

Rozšírte svoje výtvory Connetix pomocou pastelovej základnej štvorcovej sady.
€68,99
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Kód: CON-EU-P40S
Magnetická stavebnica Connetix Pastel Square - 40 ks
7 hodnotení

Podrobný popis

Magnetická stavebnica Connetix je perfektnou voľbou pre deti a dospelých, ktorí majú radi tvorivé hry. Sada Pastel Square Pack obsahuje 40 základných magnetických dielov, ktoré sa ľahko spájajú.

Jednou z najväčších výhod tejto stavebnice je jej univerzálnosť. Diely sa jednoducho skladajú a umožňujú tvorbu komplexných konštrukcií a modelov. Deti môžu vytvárať vysoké budovy, robustné stavby a ďalšie, len ich fantázia je ich hranicou. Tvorba a riešenie problémov prostredníctvom stavebnice Connetix Pastel Square Pack je ideálnym spôsobom, ako rozvíjať kreativitu, logické myslenie a motoriku u detí.

Okrem svojej univerzálnosti a zábavnosti je magnetická stavebnica Connetix Pastel Square Pack tiež vynikajúcou pomôckou pre výučbu. Stavebnica je tiež užitočná pri výučbe fyziky, keďže deti sa môžu učiť o magnetizme a sile gravitácie.

Diely sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, ktorý zabezpečuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu. Magnetické spojenie dielov je silné a spoľahlivé, čo zaručuje, že konštrukcie zostanú stabilné aj pri manipulácií s nimi. Okrem toho sú diely ľahké a prenosné, takže ich môžete vziať so sebou kamkoľvek chcete.

Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam a nekonečným možnostiam tvorby je magnetická stavebnica Connetix Pastel Square Pack ideálnym spôsobom, ako zábavne tráviť voľný čas a zároveň rozvíjať kreativitu, logické myslenie a motoriku u detí.

Dieliky sú vyrobené z bezpečného netoxického plastu ABS a bez BPA.

Balenie obsahuje: 40 ks rôznych tvarov v rôznych farbách.

  • 8 x veľké štvorce
  • 32 x malé štvorce

Stavebnica má zosilené magnety, ktoré zabraňujú zbytočným pádom pri stavaní.

Rozmery balenia:33,5 × 17 × 6,9 cm

Odporúčaný vek: 3+

Dodatočné parametre

Kategória: magnetické hračky
Vek: 3 +
Pohlavie: dievča, chlapec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty